Skip to main content Skip to search

O nás

Dobrý den,

ráda bych Vás uvítala na webových stránkách naší společnosti a krátce představila činnost naši Daňové a účetní kanceláře Láznička & Zavřelová. Již mnoho let se zabýváme účetními a daňovými službami, které spočívají ve správě jednoduchého a podvojného účetnictví a s tím souvisejících úkonů, jako např. vedení mzdové agendy a personalistiky.  Dále také, hlavně, daňovým poradenstvím.

Rádi si s Vámi sjednáme osobní setkání, kde se vzájemně poznáme a vyslechneme Vaši představu, tak aby, možná, budoucí spolupráce byla z Vaší strany naplněna spokojeností z dosažení stanoveného cíle.

S přátelským pozdravem

Mgr. Renata Zavřelová

Renata Zavřelová
O nás více

O NÁS VÍCE

Spektrum podnikatelských aktivit klientů naší účetní a daňové kanceláře je velice pestré. Spravujeme účetnictví týkající se gastronomie, výroby elektřiny, prodeje sportovního náčiní, pronájmu sportovišť, běžné obchodní činnosti, pořádáním výstav i lékařské a jiné zdravotnické činnosti.

Své zkušenosti poskytujeme i drobným klientům, plátcům i neplátcům DPH. Kromě vlastního vedení účetnictví poskytujeme našim klientům i daňový a účetní dozor ve firmě v rámci spolupráce s účetními a managery těchto firem ve formě docházky do společností a provádění interního auditu.

Naše cenové kalkulace za účetní a daňové služby vycházejí z dohodnuté cenové relace s ohledem na množství zpracovávané agendy a s přihlédnutím k možným specifikám obchodní činnosti klienta.

Ke všem informacím, které se při spolupráce dozvíme, zaručujeme mlčenlivost a diskrétnost, k čemuž se zavážeme i v uzavřené smlouvě. Za kvalitu zpracovaného účetnictví přebíráme plnou odpovědnost se všemi možnými následky. Abychom mohli vydat toto prohlášení, jsme pojištěni proti škodě způsobené výkonem odborné činnosti.

Naše služby

Vedení účetnictví a daňové evidence

Více jak 20 let zkušeností

Preferujeme individuální přístup ke klientům a na základě osobního jednání se snažíme vyjít vstříc klientovým požadavkům.

Optimalizace daňového základu

Spokojenost klienta je u nás na prvním místě

Provádíme průběžné vyhodnocování hospodářského výsledku a plánování dalšího postupu klienta po stránce účetní a daňové.

Účetní a daňové poradenství

Přijďte si třeba jen pro radu

Naše účetní kancelář poskytuje daňové poradenství prostřednictvím daňového poradce evidovaného v Komoře daňových poradců ČR od roku 2000.

Rekonstrukce účetnictví

Nedělejte si těžkou hlavu

Ztratila se Vám data, která jste si zapomněli zálohovat? Byly Vám účetní doklady odcizeny či se Vám stala jiná nemilá situace? My to vyřešíme.

Zpracování daňových přiznání

Zpracování všech daňových přiznání

Zpracujeme za vás přiznání právnické i fyzické osoby, DPH, silniční daň a další, přehledy na sociální a zdravotní pojištění.

Zastupování klientů

Jsme pevní v kramflecích

Zastupujeme své klienty při kontrolách a dalších jednáních před Finančními úřady a ostatními příslušnými subjekty.

Náš tým

tým Zavřelová
Jednatelka společnosti Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o.

Mgr. Renata Zavřelová

JEDNATEL
team2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent mattis aliquet purus non elementum. Nam quis vulputate enim, congue ullamcorper risus.

Michal Láznička

SPOLEČNÍK
tým Zichová
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent mattis aliquet purus non elementum. Nam quis vulputate enim, congue ullamcorper risus.

Irena Zichová

Pomocná účetní